REZIN

O nas

Przedsiębiorstwo REZIN to polski producent wyrobów z granulatu gumowego oraz opon bieżnikowanych. Firma powstała 10 października 2002 roku. Zakład prowadzi działalność w zakresie produkcji gumowych wyrobów formowych oraz bieżnikowanych opon rolniczych i przemysłowych metodą „na gorąco”. Na terenie firmy znajduje się serwis opon rolniczych i przemysłowych wraz z działem naprawy i regeneracji opon o średnicy do 2 metrów w autoklawach ciśnieniowych.

W oparciu o własne doświadczenia eksploatacyjne oraz sugestie klientów firma od lat poszerza gamę produkowanych wyrobów gumowych i zakres świadczonych usług serwisowych. Produkty trafiają na rynki większości krajów europejskich, a nawet poza kontynent. Rozwinięty technologicznie park maszynowy zapewnia elastyczność i ciągłość produkcji. Firma zlokalizowana jest w jednym miejscu, dysponuje własnym, dużym obiektem produkcyjno-usługowym w Makowisku, należącym do powiatu jarosławskiego.

Współpraca

Jesteśmy otwarci na długoterminową współpracę handlową i produkcyjną. Jeżeli potrzebujesz produktu z granulatu gumowego o konkretnych parametrach to skontaktuj się z nami.